logo

 telefon +48 32 425 06 48

  • baner-glowny01.jpg
  • baner-glowny02.jpg

Polityka prywatności

W związku z obowiązywaniem przepisów związanych z wymaganiami europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych informujemy, że firma Rak and Roll S.K.A ul. Zamojskiego 35a 44-274 Rybnik NIP 6420026110 KRS ​0000974783 REGON 272041880 w świetle przepisów jest Administratorem Państwa danych osobowych. To oznacza, że odpowiadamy za ich wykorzystanie w sposób bezpieczny, zgody z umową oraz obowiązującymi przepisami.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora w celach sprzedażowych i marketingowych. Dane osobowe nie będą udostępnione innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów praca. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, w każdej chwili mogą Państwo wystąpić o zaprzestanie wykorzystaniu danych osobowych. Posiadają Państwo prawo na dostęp do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu. Kontakt w tej sprawie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informujemy, że Rak and Roll S.K.A przetwarza Państwa dane osobowe w postaci imienia, nazwiska, adresu, adresu e-mail oraz numeru telefonu.

Państwa dane osobowe mogą zostać powierzone np. dostawcy systemów IT, z którymi współpracuje Administrator oraz innym upoważnionym podmiotom na udokumentowany wniosek w celu realizacji Państwa zamówień.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane do momentu cofnięcia przez Państwa zgody na ich przetwarzanie.

Mają Państwo Prawo wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uważają Państwo, że przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy prawa. Państwa dane osobowe w celu realizacji zawartej umowy będą przetwarzane przez okres 10 lat.

Podanie przez Państwa danych osobowych jest warunkiem zawarcia umowy między Państwem a Administratorem danych.
Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na dalsze przetwarzanie danych, prosimy o przesłanie takiej informacji na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Znajdziesz nas:

Rak and Roll S.K.A.
44-274 Rybnik
ul. Zamojskiego 35a

e-mail: biuro@rakandroll.pl
tel./fax: +48 32 4250648 (8 linii)

Pracujemy w godzinach:

poniedziałek-piątek
7.00 - 17.00

soboty
nieczynne