logo

 telefon +48 32 425 06 48

  • baner-glowny01.jpg
  • baner-glowny02.jpg

Rak and Roll S.K.A. zawsze wspierała nowoczesne rozwiązania i technologie, na pierwszym miejscu stawiając ich innowacyjność i dbałość o ekologię. Podążając tym tropem postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom rynku i włączyć się w rozwój oraz propagowanie elektromobilności w naszym mieście. Jednym z efektów tych działań jest stojąca od niedawna przy głównym wejściu do naszego biurowca, ogólnodostępna, czynna całą dobę, stacja ładowania pojazdów elektrycznych i hybryd typu Plug-in. Nasza stacja została wyposażona w dwa złącza AC Type 2 o mocy 22 kW każde.

Ze stacji może skorzystać każdy na trzy różne sposoby:

1. Za pośrednictwem aplikacji Power EV, którą należy najpierw pobrać na smartfona (kody QR ułatwiające pobranie aplikacji z App Store lub Sklepu Play znajdują się w instrukcji ładowania umieszczonej na stacji).

2. Poprzez użycie karty RFID.

3. Skanując na stacji specjalny kod QR służący do jednorazowej transakcji.

Dla naszych klientów, na czas pobytu w firmie, wprowadziliśmy promocyjną stawkę w wysokości 0,00 zł za 1 kWh. By skorzystać z preferencyjnej ceny, wystarczy przed podłączeniem pojazdu zgłosić się do któregokolwiek handlowca na sali sprzedaży, by ten uruchomił proces ładowania specjalną kartą zbliżeniową. Poza godzinami pracy hurtowni oraz dla osób niebędących naszymi klientami, ładowanie odbywa się odpłatnie poprzez użycie wspomnianej wcześniej aplikacji Power EV. Cenę za 1 kWh skalkulowaliśmy tak, by była ona atrakcyjna i konkurencyjna w stosunku do podobnych urządzeń rozlokowanych na terenie miasta Rybnika. Chcesz bezpłatnie podładować swój samochód?

Zapraszamy na zakupy do nas !!!

Znajdziesz nas:

Rak and Roll S.K.A.
44-274 Rybnik
ul. Zamojskiego 35a

e-mail: biuro@rakandroll.pl
tel./fax: +48 32 4250648 (8 linii)

Pracujemy w godzinach:

poniedziałek-piątek
7.00 - 17.00

soboty
nieczynne